Хто найшвидший пес: в Москві пройшов забіг з собаками

0
4

У неділю в Бітцевському лісі пройшов крос «Лисяча гора». Більше 1000 учасників бігли від 2 до 8 кілометрів по траві і грунту. А напередодні кросу вперше пройшов благодійний забіг з собаками «Швидкий пес». Дивіться на пухнастих учасників в нашій галереї!

В Москві осінній крос «Лисяча гора» проводиться вже другий рік поспіль як символ завершення столичного бігового сезону. Змагання проходять на найбільшому суходільному лузі в місті, за рахунок природного рельєфу забіг стає видовищним і динамічним.

Переможці та призери забігу отримали дерев’яні кубки з символікою кросу, медалі у вигляді адресніков і подарунки від партнерів заходу. Внески за участь надійшли до фонду «Подарунок долі», який шукає будинок тваринам з притулку.

Перше місце в кросі «Швидкий пес» зайняв Андрій Фролов, разом з собакою по кличці Свикс вони подолали 2 кілометри за 7 хвилин 4 секунди. Друге місце у Юрія Афанасова і його собаки Семмі, їх результат — 7 хвилин 5 секунд. Третім до фінішу прийшов Володимир Лебедєв зі своїм чотириногим другом по кличці Кидди, вони показали результат 7 хвилин 21 секунда.

Крос Крос «Лисяча гора»

Переможці

• Дівчата 18-19 років — Кудакова Марина, її результат — 7 хвилин 51 секунда.
  • Юнаки 18-19 років — Вадим Кірєєв, його результат — 13 хвилин 57 секунд.
  • Жінки 20-22 роки — Ліка Разіна, її результат — 26 хвилин 3 секунди.
  • Жінки 23-34 роки — Світлана Сімакова, її результат — 21 хвилин 31 секунда.
  • Чоловіки 20-22 роки — Артем Миронов, його результат — 27 хвилин 16 секунд.
  • Чоловіки 23-34 роки — Дмитро Нєдєлін, його результат — 25 хвилин 56 секунд.
  • Жінки 35 років і старше — Ірина Фоміна, її результат — 16 хвилин 26 секунд.
  • Чоловіки 35 років і старше — Андрій Фарносов, його результат — 20 хвилин 6 секунд.

Переможці та призери в усіх категоріях отримали кубки, грамоти, грошові призи та подарунки від партнерів заходу. Всі фінішували учасники отримали пам’ятні значки з символікою кросу.